0
Your cart
Koszyk
Delivery
Payment
Your cart is empty.
Please go to Shop Now
Produkt Cena Ilość Kwota

Dane płatności

Informacje dodatkowe

Contact

Adres do wysyłki

Order Summary

Payment Method

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

AED trainer

AED TRAINER w Elka School – Nauka Jazdy Gdynia

👉zajęcia z pierwszej pomocy🚨🚑 są dla nas bardzo ważne i dlatego robimy wszystko aby w naszej szkole były na najwyższym poziomie💪w związku z tym zakupiliśmy AED TRAINER‼️ nasi kursanci będą mieli możliwość zobaczyć i nauczyć się obslugi AED. Po profesjonalnych manekinach to kolejny “gadżet”, który nabyliśmy aby uatrakcyjnic zajęcia z naszym wspaniałym ratownikiem👨‍⚕️i przekazać niezbędną wiedzę i umiejętności‼️

 

 

Scroll to Top
Przewiń do góry
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner