0
Your cart
Koszyk
Delivery
Payment
Your cart is empty.
Please go to Shop Now
Produkt Cena Ilość Kwota

Dane płatności

Informacje dodatkowe

Contact

Adres do wysyłki

Order Summary

Metoda płatności

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Specjalne potrzeby komunikacyjne

Naszym celem jest dostarczenie kompleksowej, indywidualnej i empatycznej edukacji z zakresu nauki jazdy dla osób ze szczególnymi potrzebami komunikacyjnymi. Chcemy stworzyć środowisko, które sprzyja komfortowi i bezpieczeństwu ucznia, zapewniając mu pełne wsparcie podczas procesu nauki.

 

Jeśli ważne jest dla Ciebie, aby wizyta w biurze związana z poznaniem oferty i zapisem na kurs prawa jazdy odbywała się w spokojnym otoczeniu, żeby uniknąć stresu i niepokoju, umów się z nami przez pocztę elektroniczną sekretariat@elkaschool.pl lub nasze komunikatory, na indywidualne spotkanie ze specjalnie dedykowanym pracownikiem obsługi klienta.

 

Podczas spotkania ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące kursu prawa jazdy i Twoich związanych z nim potrzeb, aby zapewnić Ci bardziej potrzebne wsparcie.

Wspólnie zaplanujemy przebieg szkolenia i realizację wszelkich niezbędnych formalności związanych z kursem, abyś wiedział, czego możesz się spodziewać.

 

Gwarantujemy, że spotkanie odbędzie się w cichym pomieszczeniu, bez nadmiernego hałasu i bodźców wizualnych.

 

Każdy kursant będzie miał przypisanego instruktora, który dostosuje tempo oraz metody nauczania do potrzeb i preferencji ucznia.

Systematyczne lekcje praktyczne pozwolą kursantowi stopniowo zdobywać pewność siebie za kierownicą. Instruktorzy będą monitorować progres ucznia i dostosowywać lekcje zgodnie z jego postępami.

World Autism Awareness Day Blue Simple Instagram Post (4)
Scroll to Top
Przewiń do góry
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner