LATO Z ELKA SCHOOL - przyspieszone kursy wakacyjne - teoria w 5 dni!

Zapraszamy na przyspieszone kursy wakacyjne - teoria w 5 dni

 

IV kurs wakacyjny - 09.08 - 13.08 w godzinach 9.00 - 13.45
V kurs wakacyjny - 23.08 - 27.08 w godzinach 9.00 - 13.45

 

Ze swojej strony robimy wszystko, żeby zadbać o Wasze bezpieczeństwo. Regularnie dezynfekujemy salę i sanitariaty specjalnymi środkami, wykładowcy są wyposażeni w środki ochrony osobistej. Was prosimy o uczestnictwo w zajęciach w maseczkach. Przed wejściem na salę dokonujemy pomiaru temperatury

Grupy wykładowe Gdynia Centrum (Świętojańska 38)

Grupa popołudniowa: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek w godz. 17.00 - 20.00 (teoria w 8 dni) - Startujemy  2.08 następny kurs: 30.08

Grupa weekendowa: sobota, niedziela w godz. 8.00 - 14.00 (2 weekendy) -  Startujemy 14.08, następny kurs: 

 

Zajęcia są prowadzone w reżimie epidemiologicznym. Ze swojej strony robimy wszystko, żeby zadbać o Wasze bezpieczeństwo. Regularnie dezynfekujemy salę i sanitariaty specjalnymi środkami, wykładowcy są wyposażeni w środki ochrony osobistej. Was prosimy o uczestnictwo w zajęciach w maseczkach. Przed wejściem na salę dokonujemy pomiaru temperatury.

 

Istnieje również możliwość nauki teorii w systemie e-learaningowym w domu (materiały, filmy, slajdy przeglądasz w dowolnym czasie lecz bez udziału wykładowcy)

Każda z metod kończy się czterogodzinnym kursem pierwszej pomocy.

Grupy wykładowe Rumia Centrum Abraham (Starowiejska 9)

Grupa weekendowa: sobota, niedziela w godz. 8.00 - 14.00 (2 weekendy) -  Startujemy 21.08 następny kurs: 

 

Zajęcia są prowadzone w reżimie epidemiologicznym. Ze swojej strony robimy wszystko, żeby zadbać o Wasze bezpieczeństwo. Zajęcia odbywają się w małych grupach, regularnie dezynfekujemy salę i sanitariaty specjalnymi środkami, wykładowcy są wyposażeni w środki ochrony osobistej. Was prosimy o uczestnictwo w zajęciach w maseczkach. Przed wejściem na salę dokonujemy pomiaru temperatury.

Istnieje również możliwość nauki teorii w systemie e-learningowym w domu (materiały, filmy, slajdy przeglądasz w dowolnym czasie lecz bez udziału wykładowcy)
Każda z metod kończy się czterogodzinnym kursem pierwszej pomocy.

Przewiń do góry