Grupy wykładowe Gdynia Centrum (Świętojańska 38)

Grupa A: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek w godz. 17.00 - 20.00 (teoria w 8 dni) - Startujemy 1.02, następny kurs: 22.02
Grupa B: sobota, niedziela w godz. 8.00 - 14.00 (2 weekendy) -  Startujemy 23.01, następny kurs: 13.02

 

Zajęcia będą prowadzone w nowym reżimie epidemiologicznym. Ze swojej strony zrobimy wszystko, żeby zadbać o Wasze bezpieczeństwo. Zajęcia będą odbywały się w małych grupach, regularnie będziemy dezynfekować salę i sanitariaty specjalnymi środkami, wykładowcy będą wyposażeni w środki ochrony osobistej. Was prosimy o uczestnictwo w zajęciach w maseczkach. Przed wejściem na salę dokonujemy pomiaru temperatury.

 

Istnieje również możliwość nauki teorii w systemie e-learaningowym w domu (materiały, filmy, slajdy przeglądasz w dowolnym czasie lecz bez udziału wykładowcy)
Każda z metody kończą się czterogodzinnym kursem pierwszej pomocy.

Grupy wykładowe Rumia Centrum Abraham (Starowiejska 9)

Grupa B: sobota, niedziela w godz. 8.00 - 14.00 (2 weekendy) -  Startujemy 23.01 - zajęcia prowadzone w trybie zdalnym (z dowolnego urządzenia łączysz się z wykładowcą)

Istnieje również możliwość nauki teorii w systemie e-learningowym w domu (materiały, filmy, slajdy przeglądasz w dowolnym czasie lecz bez udziału wykładowcy)
Każda z metody kończą się czterogodzinnym kursem pierwszej pomocy.

Przewiń do góry