0
Your cart
Koszyk
Delivery
Payment
Your cart is empty.
Please go to Shop Now
Produkt Cena Ilość Kwota

Dane płatności

Informacje dodatkowe

Contact

Adres do wysyłki

Order Summary

Payment Method

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

ELKA SCHOOL - Gdyńska Firma Rodzinna

Ośrodek Szkolenia Kierowców ELKA SCHOOL Gdynia powstał w marcu 2005 roku i od tego czasu nieprzerwanie szkoli kandydatów na kierowców w zakresie kategorii A i B. Naszą ambicją jest jednak nie tylko sukces polegający na zdaniu samego egzaminu ale przede wszystkim przekazanie niezbędnej wiedzy teoretycznej i praktycznej do samodzielnego i bezpiecznego poruszania się po drogach.

 

  • 2008 - nasza szkoła jako jedyna w trójmieście rozpoczęła kursy prawa jazdy dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi jak również osobami niesłyszącymi.
  • 2009 - otrzymaliśmy z rąk Prezydenta Miasta Gdyni wyróżnienia w konkursie: „GDYNIA BEZ BARIER”.
  • 2010 - roku szkoła uzyskuje AKREDYTACJĘ POMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY.
  • 2018 - zostaliśmy sygnatariuszami programu Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju „DOSTĘPNOŚĆ PLUS”
  • 2023 – otrzymaliśmy medal prezydenta miasta Gdyni w XXIII edycji konkursu „GDYNIA BEZ BARIER”

 

  • 2023 - powołaliśmy Fundacja ELKA - będziemy dalej działać na rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego wśród najmłodszych oraz zwiększać mobilność wśród osób z niepełnosprawnościami.

 

Współpracujemy z wieloma stowarzyszeniami oraz fundacjami. (Stowarzyszenie Spinka w Warszawie, FAR – Fundacja Aktywnej Rehabilitacji, Stowarzyszenia INTEGRACJA)

 

Przez cały okres naszej działalności przeszkoliliśmy około 27 tysięcy kursantów co sprawia, że jesteśmy niekwestionowanym liderem, według statystyk Urzędu Miasta Gdyni.

 

Radio Gdańsk - audycja Świat Gdynia 10.01.2024 - rozmowa z Radosławem Surała

 

ELKA SCHOOL dysponuje najlepszym placem manewrowym w Gdyni. Znajduje się on przy ulicy Hutniczej (przy jednej z tras egzaminacyjnych), posiada powierzchnie ok 3500 metrów, równą, asfaltową gdzie zostało wyznaczonych 5 pasów ruchu, stanowiska do praktycznej nauki parkowania. Plac jest w pełni oświetlony co daje możliwość odbywania szkolenia również w warunkach wieczornych a w okresie zimowym również późno-popołudniowych. Warto podkreślić, że nasz plac manewrowy jest do dyspozycji tylko i wyłącznie pojazdów szkoleniowych naszego ośrodka tj. zadania egzaminacyjne nie są zajmowane i blokowane przez kursantów innych szkół.

 

Dysponujemy ALKOGOGLAMI oraz SYMULATOREM ZDERZEŃ, który uświadamia jak ważne jest dla zdrowia i życia prawidłowe zapięcie pasów bezpieczeństwa podczas czołowego zderzenia. Na zajęciach teoretycznych korzystamy z profesjonalnych manekinów do nauki i ćwiczenia resuscytacji, symulatora AED oraz wózka dla osób z niepełnosprawnościami aby uczyć empatii przyszłych kierowców.

 

Siedziba główna i sala wykładowa mieści się w Gdyni przy ulicy Świętojańskiej 38 (vis a vis Kościoła NMP) oraz w Rumi, Starowiejska 9 (Dom Handlowy Abraham)

 

Współpracujemy z 5 wykładowcami, 30 instruktorami nauki jazdy, którzy prowadzą szkolenia na 18 pojazdach.

Maja I Radek założyciele firmy są jak Serce I Rozum, Boney i Clyde, Żwirek i Muchomorek, Bolek i Lolek, Flip i Flap, Maja I Gucio. W tej parze jest moc...a poza tym straszne ponurasy, co widać na załączonym zdjęciu :)

Maja I Radek założyciele firmy są jak Serce I Rozum, Boney i Clyde, Żwirek i Muchomorek, Bolek i Lolek, Flip i Flap, Maja I Gucio. W tej parze jest moc...a poza tym straszne ponurasy, co widać na załączonym zdjęciu 😀

Siedziba firmy Gdynia ul. Świętojańska 38
Siedziba firmy Gdynia ul. Świętojańska 38
ELKA SCHOOL, szkolimy osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi i niesłyszące
ELKA SCHOOL, szkolimy osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi i niesłyszące
Symulator zderzeń
Symulator zderzeń
Podpisanie partnerstwa na rzecz dostępności w ramach programu „Dostępność Plus” 
przy Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej
Podpisanie partnerstwa na rzecz dostępności w ramach programu „Dostępność Plus” przy Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej

Dlaczego MY?

Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy w Gdyni

wg. naszemiasto.pl

Akredytacja

Akredytacja Pomorskiego Kuratorium Oświaty

Najlepsi

Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy w Trójmieście wg. Dziennika Bałtyckiego i PORD

Laureat plebiscytu GDYNIA BEZ BARIER

II miejsce

w konkursie Dzienika Bałtyckiego i PORD  "Działania na rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego"

lat na rynku

1

instruktorów

received_788698021577612
1

pojazdów

Nauka jazdy

zadowolonych kursantów

Scroll to Top
Przewiń do góry
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner