ELKA SCHOOL dlaczego warto?!

Jesteśmy szkołą jazdy, która powstała w 2005 roku. Naszą siłą są najlepsi instruktorzy nauki jazdy.  Z pasją i zaangażowaniem przygotowujemy do bezpiecznej jazdy oraz egzaminu państwowego. Nasze doświadczenie i kwalifikacje poparte są wieloma nagrodami i wyróżnieniami. W roku 2017  zdobyliśmy 2. miejsce w konkursie “Dziennika Bałtyckiego” i PORD  "Działania na rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego". W roku 2012 otrzymaliśmy wyróżnienie dla najlepszej Szkoły Jazdy w Trójmieście wg. “Dziennika Bałtyckiego” PORD. Trzy lata wcześniej zostaliśmy Laureatem plebiscytu “Gdynia bez Barier”. Cieszymy się niesłabnącą sympatią naszych  kursantów, których wypuściliśmy w świat.

 

Kurs w ELKA SCHOOL  to:

 

  • wiedza teoretyczna, przekazywana przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.
  • zajęcia w kameralnych, przyjaznych grupach, każdy uczestnik kursu może brać w nich czynny udział, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami i wątpliwościami. Przepisy ruchu drogowego tłumaczone są podczas części teoretycznej kursu na podstawie skrzyżowań, rond znajdujących się na terenie Gdyni i Trójmiasta,
  • kompleksowy kurs pierwszej pomocy,
  • 30 godzin zajęć praktycznych z instruktorami podczas, których dzielą się oni swoją wiedzą i doświadczeniem. Przygotowują profesjonalnie, nie tylko do jazdy zgodnie z obowiązującymi zasadami ruchu drogowego, ale także uczą prawidłowych reakcji na drodze względem pieszych i innych kierowców.
youtube-video-thumbnail

Dlaczego MY?

Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy w Gdyni

wg. naszemiasto.pl

Akredytacja

Akredytacja Pomorskiego Kuratorium Oświaty

Najlepsi

Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy w Trójmieście wg. Dziennika Bałtyckiego i PORD

Laureat plebiscytu GDYNIA BEZ BARIER

II miejsce

w konkursie Dzienika Bałtyckiego i PORD  "Działania na rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego"

lat na rynku

1

instruktorów

received_788698021577612
1

pojazdów

Nauka jazdy

zadowolonych kursantów

Przewiń do góry