0
Your cart
Koszyk
Delivery
Payment
Your cart is empty.
Please go to Shop Now
Produkt Cena Ilość Kwota

Dane płatności

Informacje dodatkowe

Contact

Adres do wysyłki

Order Summary

Payment Method

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Jazdy dodatkowe Gdynia. Nauka jazdy Gdynia, prawo jazdy Gdynia

Jazda samochodem potrafi być naprawdę stresująca nawet dla doświadczonych kierowców. Dlatego dla osób, które mają ukończone szkolenie podstawowe w naszym lub w innym ośrodku szkolenia kierowców, ale chcą czuć się pewniej za kierownicą, przygotowaliśmy pakiet „Bezpieczny kierowca”!

 

Dla kogo przeznaczone są jazdy dodatkowe?

 

Podstawowy kurs na prawo jazdy to zaledwie 30 godzin praktyki. Ta liczba często nie jest wystarczająca, aby czuć się pewnie za kółkiem! Nauczenie się codziennej jazdy samochodem może być wyzwaniem. Dlatego w Elka School przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny pakiet, który pozwoli Ci lepiej opanować umiejętności niezbędne do zdania egzaminu na prawo jazdy kategorii B.

 

Pakiet „Bezpieczny kierowca” szczególnie polecany jest:

 

  • osobom, które chcą podczas egzaminu czuć się pewniej za kółkiem;
  • osobom, które czują, że pomimo ukończenia kursu w innym ośrodku nie są dobrze przygotowane do poruszania się po drogach;
  • osobom, które kilkukrotnie podchodziły do egzaminu praktycznego, ale nie udało im się go zdać;
  • osobom, które chcą nabrać pewności podczas jazdy w mieście czy w odmiennych warunkach pogodowych.

 

Pakiet dodatkowych godzin jazd przeznaczony jest dla każdego, kto chce podszkolić swoje umiejętności.

 

Dlaczego warto skorzystać z jazd dodatkowych?

 

Jazdy dodatkowe pod okiem doświadczonego instruktora pozwalają podszlifować umiejętności kierowania samochodem bez oceniania i nadmiernego stresu. Nauka z innym kierowcą nie jest dobrym pomysłem. Przede wszystkim nie można wtedy legalnie poruszać się po drogach, a po drugie – kierowcy często mają nie do końca prawidłowe nawyki.

 

Wybierz pakiet dodatkowych jazd w Elka School – będziesz mógł poruszać się po mieście i naszym placu manewrowym. Lekcje odbywają się w profesjonalnej atmosferze.

 

Jazdy dodatkowe przed egzaminem możesz wykupić jako pojedyncze godziny oraz w pakiecie 5 lub 15 dodatkowych godzin. To elastyczna oferta, którą łatwo dopasujesz do swoich potrzeb.

 

Dlaczego warto wybrać Elka School?

 

Elka School to wiedza i doświadczenie, które przekładają się na wysoką zdawalność kursantów. Korzystamy ze skutecznych metod szkoleniowych, które opracowane zostały przez instruktorów i pedagogów. Do dodatkowych jazd podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Sprawdź sam!

 

Skontaktuj się z nami i naucz się jeździć jak wytrawny kierowca!

Scroll to Top
Przewiń do góry
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner