0
Your cart
Koszyk
Delivery
Payment
Your cart is empty.
Please go to Shop Now
Produkt Cena Ilość Kwota

Dane płatności

Informacje dodatkowe

Contact

Adres do wysyłki

Order Summary

Payment Method

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Kurs prawa jazdy kategorii A

Kompleksowy kurs na prawo jazdy kat. A to doskonały wybór dla każdego, kto marzy o tym, aby móc poruszać się po drogach na jednośladach.

 

Dla kogo przeznaczony jest kurs kategorii A?

Kurs na prawo jazdy kategorii A przeznaczony jest dla osób, które chcą móc legalnie poruszać się motocyklem. Według aktualnie obowiązujących przepisów jest on dostępny od 24. roku życia, a samo szkolenie można rozpocząć maksymalnie na trzy miesiące przed osiągnięciem minimalnego wieku wymaganego wieku.

 

Względem osób, które mają już prawo jazdy kategorii A2, stosowana jest wyjątkowa reguła. Mogą one przystąpić do kursu na kategorię A już w wieku 20 lat, o ile posiadają kategorię A2 od minimum dwóch lat.

 

Co wlicza się w cenę kursu prawa jazdy kategorii A?

Kurs na prawo jazdy kategorii A to szkolenie, który skutecznie przygotowuje do poruszania się motocyklem po drogach publicznych. Nauka jazdy odbywa się na nowym pojeździe egzaminacyjnym – obecnie jest to HONDA CB 650R.

 

W cenę kursu wchodzi:

 

 • 30 godzin lekcyjnych wykładów;
 • 21 godzin zegarowych praktyki (jazd);
 • materiały szkoleniowe;
 • dostęp on-line do aktualnej bazy pytań egzaminacyjnych;
 • egzamin wewnętrzny teoretyczny;
 • egzamin wewnętrzny praktyczny;
 • kurs udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej;
 • konsultacje z instruktorem-wykładowcą;
 • ubezpieczenie NNW.

 

Do tego kursanci mają dostęp do parkingu dla prywatnych samochodów, z którego korzystać mogą w trakcie jazdy. Szkoła Elka School udostępnia także miejsce, w którym można dobrać i zmienić pasujący kask. Ćwiczenia manewrów odbywają się na przestronnym placu. Motocykl szkoleniowy jest taki sam jak model obowiązujący w PORD.

 

Cena kursu nie obejmuje badania lekarskiego, istnieje jednak możliwość zorganizowania go.

 

Dlaczego warto wybrać kurs kategorii A w Elka School?

Elka School ma wieloletnie doświadczenie w pracy z kursantami. Nauka odbywa się w przyjaznej atmosferze.

 

Warto wybrać kurs na prawo jazdy kategorii A w Elka School, ponieważ:

 

 • nasza szkoła nauki jazdy dysponuje własnym, przestronnym placem manewrowym o powierzchni 3500 m2;
 • plac manewrowy położony jest blisko ośrodka egzaminacyjnego – w trakcie jazd kursant porusza się po trasach, na których będzie zdawał egzamin;
 • plac jest asfaltowy, doskonale przygotowany do jazdy;
 • godziny jazd szkoleniowych są ustalane w sposób elastyczny;
 • instruktorzy i obsługa są zaangażowani w naukę;
 • posiadamy urządzenie do pomiaru prędkości identyczne jak w ośrodku egzaminowania.

 

Elka School to miejsce, w którym doświadczenie i wiedza przekazywane są umiejętnie. To sprawia, że wielu kursantów zdaje z pozytywnym wynikiem egzamin na prawo jazdy już za pierwszym podejściem. Wybierz Elka School i razem z nami poznaj przyjemność płynącą z samodzielnej jazdy na motocyklu!

Scroll to Top
Przewiń do góry
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner