0
Your cart
Koszyk
Delivery
Payment
Your cart is empty.
Please go to Shop Now
Produkt Cena Ilość Kwota

Dane płatności

Informacje dodatkowe

Contact

Adres do wysyłki

Order Summary

Payment Method

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Kategoria A

Jak wygląda kurs na prawo jazdy kategorii A w Elka School? – Nauka Jazdy Gdynia

 

Zespół Elka School każdego dnia dba o to, aby przekazywać kursantom wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne w zakresie kierowania pojazdami w ruchu drogowym. Dokładamy wszelkich starań, aby absolwenci Elka School z dużą skutecznością zdawali egzaminy, a także byli doskonale przygotowani do uczestnictwa w ruchu drogowym. W naszej ofercie posiadamy również kurs prawa jazdy kategorii A. Jak on wygląda?

 

Przebieg kursu – co warto wiedzieć?

 

Zdobycie prawa jazdy kategorii A upoważnia do poruszania się motocyklem. Kategoria A dostępna jest od ukończenia 24 roku życia (szkolenie można zacząć trzy miesiące wcześniej). Wyjątek stanowią osoby, które od minimum dwóch lat posiadają kategorię A2. Wówczas egzamin na główną kategorię A mogą zdawać już w wieku 20 lat. Program kursu organizowanego przez Elka School obejmuje zajęcia teoretyczne w formie e-learningu zajęcia z  pierwszej pomocy przedmedycznej, a także 21 godzin jazdy z instruktorem. Podczas szkolenia motocyklista nabierze niezbędnych umiejętności w zakresie poruszania się motocyklem, a także zdobędzie wiedzę dotyczącą obowiązujących przepisów ruchu drogowego. 

 

Nasze kursy prowadzimy na motocyklach HONDA CB 650R, które od 2021 roku obowiązują w PORDzie. Dzięki temu nasi kursanci doskonale znają maszynę, na której zdawany jest egzamin na kategorię A. Motocykl nie ma przed nimi żadnych tajemnic, a pozytywne zdanie egzaminu jest jeszcze łatwiejsze. Dbamy o to, aby w Elka School zapewnić kursantom komfortowe warunki nauki. Przekłada się to na wysoką zdawalność egzaminów przez osoby, które przygotowują się pod okiem naszych doświadczonych instruktorów.

 

Co zawiera kurs?

 

W ramach szkolenia kursanci otrzymują niezbędne i profesjonalne materiały szkoleniowe, a także dostęp do platformy on-line z próbnymi testami i pełną bazą pytań egzaminacyjnych. Ponadto cena kursu obejmuje egzaminy wewnętrzne teoretyczny i praktyczny, kurs udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej, konsultacje i jazdy z instruktorem oraz ubezpieczenie NNW.

Jako Elka School oferujemy przyjazną atmosferę szkolenia, a także niezbędną infrastrukturę. Posiadamy dedykowane miejsce dla kursantów, gdzie mogą przygotować się do jazdy, a także wybrać odpowiedni kask. Nasz plac manewrowy spełnia standardy PORDu, dzięki czemu kursanci mogą poczuć się, jak na prawdziwym egzaminie. Dodatkowym atutem Elka School jest to, że plac znajduje się blisko ośrodka egzaminacyjnego. Dzięki temu w ramach ćwiczeń poruszasz się po drogach, które wchodzą w skład tras egzaminacyjnych. Dbamy o to, aby każde szkolenie odbywało się w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, a poziom przekazywanej wiedzy był wysoki.

 

Jak skorzystać z oferty Elka School?

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty kursu na prawo jazdy kategorii A w Elka School. Możesz zapisać się osobiście lub poprzez formularz online. Nasze biura znajdują się w Gdyni i w Rumi, a dokładne ich adresy i aktualne godziny otwarcia znajdziesz w zakładce kontakt. W przypadku pytań lub wątpliwości nasz ekspert pomoże Ci wypełnić dokumenty, a także opowie więcej o samym kursie i egzaminie. Alternatywą pozostaje zapis online, który dostępny jest tutaj. Po zapisie i uiszczeniu opłaty, nasi specjaliści skontaktują się z Tobą ws. kolejnych kroków.

Zachęcamy do skorzystania z kursów na prawo jazdy, które organizujemy w Elka School. Kategoria A upoważnia do poruszania się po drogach motocyklem. Nasi instruktorzy posiadają doświadczenie i wiedzę, które pozwalają na doskonałe przygotowanie kursantów nie tylko do egzaminu, ale także do aktywnego uczestnictwa w ruchu drogowym i jazdy motocyklem. Razem z nami zwiększysz szansę na skuteczne zdanie egzaminu i zdobycie uprawnień. Do zobaczenia!

 

 

 

 

Zobacz co jeszcze na naszym blogu:

Czy osoba niesłysząca może być kierowcą?
Martwy punkt, a widoczność w lusterkach
Zachowanie kierowcy wobec pieszych
Wakacje to idealny czas na zrobienie prawa jazdy!
Co to jest numer PKK i jak go wyrobić?
Otwieranie drzwi kierowcy. Którą ręką lepiej je otwierać?
Konsekwencje jazdy bez prawa jazdy – co grozi za jazdę bez uprawnień?
Z jakim typem instruktora najbardziej lubisz pracować?
Jak przebiega kurs na prawo jazdy kategorii B w Elka School?
Od kiedy można zapisać się na kurs prawa jazdy?
Jak wygląda kurs na prawo jazdy kategorii A w Elka School?

 

Scroll to Top
Przewiń do góry
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner